Aslında Giden Erkek Yoktur

Günümüz modern Türk edebiyatında her zaman kadın konulu kitapları ile ön plana çıkmakta olan ünlü bayan yazar Seda Diker kitaplarında kadınlara yönelik konuları tercih etmesi sayesinde bayan kitapseverler tarafından oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Bu yüzden de Türkiye’deki en çok ilgi gören ve en çok okunan kitaplar arasında kendisine yer buluyor.

Aslında Giden Erkek Yoktur Kitabıyla Kadına Dair

Bu noktada sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Aslında Giden Erkek Yoktur isimli kitap içerisinde de Türkiye’nin yeni modern ve çağdaş dönem edebiyatının en önemli bayan kalemlerinden birisi olan Diker’ in kendi üslubuna uygun tarzda kadını ön plana çıkaran bir konuya sahiptir.

Aslında Giden Erkek Yoktur

Aslında Giden Erkek Yoktur

Seda Diker özellikle de bu kitabında dünya genelinde ve dünya tarihinde her zaman kendisini en etkin ve somut bir şekilde göstermiş olan kadına özel duygu ve uygulamaların yeniden hatırlanmasını saplıyor. Böylelikle de son dönemlerin popüler bayan konulu kitabı içerisinde gerçek ve geride kalmış dişilik bilgi ve duygularını öğrenmek ve hayatına doğru şekilde uygulamak isteyen kadınların birbirinden farklı ve sıradışı değişim öykülerini konu edinen eşsiz bir eser olma özelliği taşıyor.

Sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Aslında Giden Erkek Yoktur kitabında Türkiye’nin popüler ve başarılı bayan yazarı Diker, kadınların her zaman erkeği kaybetme korkusu ve endişesi içerisinde ilişkilerinde gereksiz ve büyük hatalar yapmasına neden olduğunu konu ediniyor.

 

2 Yorum

  1. şebnem ateş diyor:

    Biz kadınlar hakkında unutulan şeyler için tekrar hatırlatma ve püf noktalar verilmiş. İyi ki okumuşum bu kitabın bir çok şeyin farkına vardığımı düşünüyorum. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim.

  2. serra özalp diyor:

    Seda Diker i çok yakından takip ediyorum , aşk hayatındaki değişiklikler ilişkilerdeki sorumluluklar düzenler evlilik hayatı ve tanışma aşaması . Modern çağdaş yaşamın ülkemizde kapısını açmış ve yeni tarzlara yelken açmış . Bu kitabını rayların en güzel köşesinde saklıyorum :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*