Bu Yıldız Asla Sönmeyecek

Yazar Esther Grace Earl’in kaleme aldığı, Müge Kocaman Özçelik’in ise Türkçe çevirisini yaptığı bu yıldız asla sönmeyecek kitabı hayata dair gerçek olayların derlemesinden oluşan bir anı kitabıdır. Kitapta anlatılan anılar ve yaşam hikayeleri tamamen gerçek olduğu için sizleri alıp Esther’in yaşamına götürecek.

Bu Yıldız Asla Sönmeyecek

Bu Yıldız Asla Sönmeyecek

On iki yaşında tiroid kanseri teşhisi konan Farsçada ismin anlamı Yıldız’a gelen Esther’in hikayesinin anlatıldığı bu kitapta kötüye giden sağlığını bir köşeye bırakmış ve hayata umutla bağlanmıştır. İyi kalpli kızın hastalık süreci boyunca ki hayatı ve hastalığında karşılaştığı durumların anlatıldığı bu kitabı okurken kendinizi onun yerinde hissedeceksiniz.

Bu Yıldız Asla Sönmeyecek İle Esther’in Kalbine Dokunun

4 yıllık hayata veda süresinde kaleme aldığı yazıların yer aldığı bu kitapta Esther’in hayat hakkındaki düşünceleri ve yardımseverliği sizi çok etkileyecek. Dünya günlük ve anı kategorisinin en güzel eserlerinden bir tanesi olan bu yıldız asla sönmeyecek kitabı uzun süre çok satanlar listesinin de baş sıralarında yer aldı.

Ölümünden önce binlerce insanın hayatını etkilemek istediğini söyleyen esther, bu dileğini yaşamını bir kitap haline getiren ailesi sayesinde yerine getirebildi. Minik kızın yaşadığı zorlukları okurken kimi zaman göz yaşlarınıza hakim olmazken kimi zaman da eğlenceli tarafı sayesinde gülümsemenizi sağlayacak. Yıldızın asla sönmemesini isteyen ailenin kızlarını ölümsüzleştirdikleri bu kitap sizleri derinden etkilemeye yetecek!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*