Kahve Tadında Hikayeler

Yeni çıkan kitaplar bölümümüzde yerini alan eser birbirinden güzel hikayeler içeren Kahve Tadında Hikayeler. Hepimizi etkileyen, hoşuna giden bazı hikayeler vardır. İşte yazar bundan yola çıkarak insanlara etkilenebilecekleri birçok hikayeyi bir arada sunarak ders almalarını umut ediyor.

 

Kahve Tadında Hikayeler

Kahve Tadında Hikayeler

Bir ufak yazı, kimi zaman ufak bir dörtlük bile insanları derinden etkileyebiliyor. Hayatlarına yeni anlamlar katarak farklı bakış açıları kazandırabiliyor. İşte bu nedenden Akif Bayrak hazırladığı bu eserinde daha önceden duyamayacağınız birbirinden güzel hikayelerini sizlere sunuyor. Ufakta olsa bakış açınızı olumlu şekillerde değiştirmeye çalışıyor.

Kahve Tadında Hikayeler İle İçinizi Isıtın

Küçüklüğümüzden beri hepimiz hikayelerle masallarla büyümüşüzdür. Küçükken bu hikayeleri dinlemek eğlenceli gelirdi ama bu hikayelerden ders çıkarmak pekte aklımıza gelmezdi. Ancak büyüdükçe artık hikayeler daha da anlamlı bir hal almaya başladı. Her bir hikayeyi kendimize yorarak ders çıkarma çabası içerisine girer olduk. Hepsi daha iyi bir insan olup sevdiklerimizle daha mutlu olabilmek için. Akif Bayrak yazdığı hikaye kitabında sizlere bu mutluluktan çokta uzak olmadığını mutluluğun sırrının kendi içinizde olduğunu gösteriyor. Birbirinden güzel hikayelerle hayatı daha iyi anlamanızı sağlıyor.  Sizlere hayata dair ufak ipuçları vererek hikaye tadında sımsıcak bir hayat yaşamanız için yardımcı oluyor.

Birbirinden güzel hikayeleri okuyarak soğuk günlerde içinizi ısıtmak istemez misiniz? Eğer sizlerde hikayelerden ders çıkarmayı seviyor ve hayata dair ufak ipuçları almak istiyorsanız Kahve Tadında Hikayeler tam size göre.

Yazar: Akif Bayrak

Kitap: Kahve Tadında Hikayeler

ISBN: 9786055011482

Sayfa Sayısı:  312

Yayın yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*