Labirent 2 – Alev Deneyleri

Kitaptan uyarlanan filmin ikinci serisini birçok kişi izledi. Bu kitabında James Dashner, serinin birinci kitabındaki kahramanların, henüz işlerinin bitmediğini anlatıyor. Labirent 2 – alev deneyleri kitabı, serinin birincisinde labirentin bulmacasını çözerek, labirentten kaçmayı başaran, kişilerin yeni maceralara atılmasını konu alıyor. Kitap kurgu kategorisinde yayımlandı.

Kitapta, güneşten en fazla etkilenen yer olan alevi geçmek için, kitabın kahramanlarının verdiği mücadele, etkili bir biçimde anlatılıyor. Labirent 2 – alev deneyleri, okuyucuyu tehlikeli bir maceranın içine atıyor. James Dashner, kitabın ilk serisinde olduğu gibi bu seride de okuyucunun kalbinin sıkışmasını sağlamış.

labirent-2-alev-deneyleri

labirent-2-alev-deneyleri

Labirent 2 – Alev Deneyleri Kitabı Özeti

Hayatta bazı zamanlar insanın karşısına çok tuhaf olaylar çıkar. Bu olayların üstesinden gelmek için, olağanüstü bir kararlılık gerekir. Oldukça zor bir bulmacanın ev sahipliğini yapan labirentten, yeni kurtulan kahramanlarımız, kendilerini bambaşka bir tehlikenin içerisinde buluyorlar.

Gezegenin en fazla güneş alan bölgesi olan alevi geçmeleri için iki haftaları var. Ancak beraberinde bulunduğu kişilerin başlattığı isyanlar yüzünden, alevi geçmeleri daha da zorlaşıyor.

İsyanla beraber, bulundukları yerden kaçıyorlar. Bu sefer gittikleri yerde tuhaf yaratıklarla ve çeşitli tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Yaşamak için beraber bulundukları arkadaşlarını feda etmek zorunda kalırlar. Her türlü ahlaki değerler, bu kitapta derinlemesine sorgulanıyor. Heyecan verici ve sürükleyici bir kitap ve herkesin okuması gerekiyor.

Yazar: James Dashner

Kitap Adı: Labiren 2-Alev Deneyleri

ISBN: 9786053433033

Sayfa Sayısı: 400

Yayın Yılı: 2015

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*