Şanzelize Düğün Salonu

İnsan hayatında kimi kitaplar vardır hikayeleri okurlarına çok tanıdık gelebilir. Hayatın insanın karşısına her şeyi çıkarabileceğini gösteren bu tarz kitaplar adeta hayat bu dedirtiyor. Günümüz iddialı yazarlarından birisi olan Tarık Tufan tarafından kaleme alınan şanzelize düğün salonu piyasadaki diğer kitaplardan farklı olarak işlediği konusu ile okurlarının ağzını açık bırakmaya hazırlanıyor. Birçok insan harmonisi yapan yazar kitabında hayatın her şeyi getirebileceğini kabullenmiş mutlu bir adamın öyküsünü anlatıyor. 291 sayfaya sığdırılmış bu kitap basit bir dil ancak etkileyici cümleler kullanılarak yazılmış.

şanzelize düğün salonu

şanzelize düğün salonu

Şanzelize düğün Salonu Size Kitap Okumayı Sevdirecek

Okurlarının tam not verdiği şanzelize düğün salonu kitabı eline alanların bir solukta okuyup bitirmek isteyecekleri tarzda yazılmış bir romandır. Tarık tufan güçlü söz oyunları ve zenginleştirilmiş içeriği ile birçok dalda birçok kitapla yarışabilecek türde bir kitap yazmış. Bazı kitaplar film gibi olur diyen okurların haklı çıktığı film tadındaki kitap geçtiğimiz 2014 yılı içerisinde piyasaya sürüldü. Yeni çıkanlar kategorisinde iken fark edilmeye başlayan bu kitap belirsizlik ve gerçeklik arasında ince bir serüven yaşamanızı sağlıyor.

Konuların birbirine ustaca bağlanmış olması anlam kargaşası yaşamanızı engellerken aynı zamanda da şaşkınlık içerisinde kalmanıza neden olabiliyor. Tabiri caizse kitap okumayı sevdirecek kitaplardan birisi olan bu eseri büyük küçük herkes okuyabilir. Modern ve akıcı bir eser okumak isteyenler için ilk tavsiyemiz olacaktır.

Yazar: Tarık Tufan

Kitap Adı: Şanzelize düğün salonu

ISBN: 9789759967956

Sayfa Sayısı: 292

Basım Yılı: 2015

 

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*